Yerinde Destek Hizmeti
Kurumsal Bakım 98 views 0

Yerinde Destek Hizmeti

Parma Bilişim, profesyonel  Yerinde Destek Hizmeti ile kullanıcı sayısı fazla olan üst düzey donanımlar kullanan firmalara destek verebilmek amacıyla bu hizmeti sağlamaktadır. Firmamız müşterilerine sunduğu anlaşma da en büyük hedefi olarak oluşan teknik sorunlara hızla müdahale ederek en kısa zamanda çözüme ulaştırmaktır.  İleri düzey teknik bilgi gerektiren konularda ise profesyonel teknik bilgi ve tecrübelerimiz ile firmanızın ihtiyacını karşılıyoruz.

Sizlere anlaşma haricinde de teknik destek hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Ancak bu durumun anlaşma sürecinde olmasını düşünmemizin tek sebebi:  firmanızın talep edeceği servislerde öncelikli destek alması ve anlaşma kapsamı dışında kalan farklı destek taleplerinde firmanıza yansıyacak maliyetlerin düşürülmesidir.

Parma Bilişim Yerinde Destek Hizmeti

Yerinde destek hizmeti ile anında müdahale ederek mağduriyetini engelliyor. Firmanızın bir an önce iş yapabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Firmamız sadece belirli konularda hizmet vermemektedir. Bilişim alanında ihtiyacınız olan her konuda sizlerin yanında olmaktan kaçınmıyoruz. Güvenlik kamerası, güvenlik duvarı, bilgisayar bakımı, network hizmeti gibi birçok alanda sizlere hizmet vermekten her daim mutluluk duyacağız.

Hizmet sunduğumuz konular;

  1. -Network Kurulumları
  2. -Bakım Anlaşması
  3. -Personel Bulundurma
  4. -Danışmanlık Hizmeti
  5. -Online Destek Hizmeti
  6. -Veri Kurtarma Hizmeti
  7. -Güvenlik Kamera Sistemleri

Anlaşma şartları veya teknik destek almak istediğiniz konular için Parma Bilişim ile iletişime geçebilirsiniz.