X399 Designare EX
Donanım 103 views 0

Ryzen İşlemciler İçin Piyasaya Sürülen X399 Designare EX Anakart Dikkat Çekiyor!

AMD Ryzen Threadripper için piyasaya sürdüğü X399 Designare EX ana kart modeli farklı tasarıma sahip olması ve sunduğu önemli özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Gigabyte’ın geliştirmiş olduğu bir süredir piyasada olan Designare anakart gücü ve estetiği ortak noktada buluşturuyor.

X399 Designare EX Anakart Kullanıcılara Neleri Sunuyor?

Ryzen Threadripper için özel olarak optimize edilen Gigabyte X399 Designare EX anakart, jet siyah renkli baskılı devre kartı, gümüş renkli zırh ve özelleştirilebilir Accent PCH yerleşimi ile birlikte geliyor. Designare logosu ve stilize harfler RGB Fusion uygulaması ile aydınlatılabilirken, anakarta canlı bir tarz kazandırıyor.

Anakart güç sağlamak için 8-pinli ve 4-pinli altın kaplamalı katı güç bağlantılarını birleştiren bir tasarım kullanıyor. Anakartın 3. nesil PowIRstage özellikli sunucu sınıfı dijital VRM tasarımı da güç akışını etkin bir şekilde düzenlemesine olanak tanıyor.

Üçüncü nesil 48 adet PCIe hattı ile gelen anakart çoklu grafik yapılandırmalarının kullanılmasına olanak tanıyor. 4 yollu AMD CrossFire ve Nvidia SLI bunlar arasında. Ayrıca Nvidia Quadro ve AMD Radeon Pro grafik kartlarını da tam olarak destekliyor.

Diğer bir çok özelliği ise çift Intel GbE LAN bağlantı noktası, cFosSpeed ile Intel çift bantlı kablosuz 802.11ac bağlantısı, dört kanal DDR4 desteği, ön USB 3.1 bağlantı yuvası, USB DAC-UP 2, Q-Flash Plus gibi pek çok önemli özellik yer alıyor. Modelin 2000TL civarında fiyat etiketi bulunuyor.

Satın almak isterseniz Parma Bilişim ile iletişime geçebilirsiniz..