RE500
Donanım 111 views 0

TP-Link’ten Wi-Fi Menzil Genişletici RE500

Dünya kablosuz ağ pazarının lideri TP-Link, sürekli olarak teknoloji adına çıkardığı yeni ve oldukça kullanışlı olan ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Evlerde,ofislerde ve okullarda daha birçok alanda kullanımına oldukça ihtiyaç duyulan yeni ve çok güçlü bir Wi-Fi menzil genişletici modelini ekledi. RE500 adını erdiği bu ürün, donanımı ile Wi-Fi menzilini 1300 metrekareye kadar genişletebiliyor.

TP-Link RE500 Diğer Özellikleri

RE500, 802.11ac destekli olan, büyük ev ve ofisler için ideal olan bir Wi-Fi genişletme çözümü sunuyor. Sadece menzil genişletmekle kalmayan bu ürün, aynı zamanda çok yüksek kablosuzu hız desteği de sunuyor. Toplamda 1900 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen bu ürün, eş zamanlı çift kanal desteği ile geleneksel menzil genişleticilere göre üç kat daha hızlı veri iletiyor. 3*3 MU-MIMO teknolojisine sahip olan bu cihaz, bekleme süresini azaltarak Wi-Fi bağlanan her cihaz için verimliliği artırıyor. Bu teknik özellik ile 4K video ve online oyun gibi uygulamaları aynı anda ve sorunsuzca yapabiliyor.

TP-Link RE500 ‘ün üzzerinde harici dört adet ve çift kanal destekli anten bulunuyor. Bu antenler 1300 metrekareye kadar Wi-Fi menzilini genişletip sabit bir bağlantı kuruyor. Akıllı antenler cihazın bulunduğu noktayı saptayarak Wi-Fi ağını o yöne doğru yoğunlaştırıyor.

RE500’ün diğer önemi özelliklerinden biri ise kesintisiz çift kanal desteği sunabilmesi. Bu özellik sayesinde tüm cihazlar dengeli ve kesintisiz bir Wi-Fi bağlantısı elde ediyor.

Ürünün üzerindeki Ethernet sayesinde RE500 aynı zamanda bir erişim noktası olarak da hizmet veriyor. Kablolu bağlantının Ethernet kablosu üzerinde takıldığında kolayca 3*3 MU-MIMO teknolojisi ile çift kanallı bir kablosuz erişim noktasına çeviriyor.

Akıllı Sinyal Göstergesi 

TP-Link RE500 menzil genişleticinin kurulumu da son derece kolay. Wi-Fi kapsama alanını genişletmek için en uygun yeri saptayarak ürünü o noktaya yerleştirmek çok önemli. Üzerinde yer alan akıllı sinyal göstergesi, kullanıcılara en uygun noktayı bulmakta yardımcı oluyor. Ayrıca TP-Link’in iOS ve Android uyumlu ücretsiz Tether uygulaması sayesinde hem kurulum hem de RE500’ün ayarları ve kontrolü akıllı telefonlardan kolayca yapılıyor. Satış fiyatı ise 479 TL (KDV DAHİL)

Daha Fazla Bigli ve Ürüne Ulaşmak İçin Bize Yazabilirsiniz..