Vine Yeni Logosuyla
İnternet 99 views 0

Bir Dönemin Efsanesi Vine Yeni Logosuyla Geri Dönüyor!

Bir dönemin efsane uygulaması olan Vine Yeni Logosuyla geri dönüyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Vine bir anda ortadan kaybolmuştu.

Uygulamanın kurulumu 10 yıl önceye dayanıyor. Kendine has paylaşım yapma mantığı olan uygulama bir çok sosyal medya uygulamasına ilham oldu. Ancak yeni popüler uygulamaların yaygınlaşması ile zamanla unutuldu.

İnternet fenomeni olan ünlüler uygulamanın popülerliğini yitirmesi sonucu onlarda unutulmuştu. Akıllı telefonlarımızdan bir anlığına esip geçen bu fırtınanın kurucuları, tüm internet alemine müjdeyi verdi.

Vine Yeni Logosuyla Küllerinden Doğuyor!

Vine’nin kurucusu Dom Hofmann resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile akıllara Vine’nın yeniden popülerleşmesi adına çalışmalara başladıkları düşüncesini getirdi.

Aslında uygulamanın tam adı konusunda da net bir açıklama yok. Sadece renkler, logo ve “V” harfi bize bunun Vine2 olduğunu düşündürüyor.

Sosyal medya mecralarının çeşitlenmesi açısından bu haber, kesinlikle büyük sürpriz oldu. Kullanıcılar benzer mantıkla kısa videolar oluşturmayı tekrar kabul edebilirler mi, bilinmez. Ancak bildiğimiz tek bir şey var: Küllerinden doğuyor.