İnternet 100 views 0

Videoları Daha Düşük Boyutlara İndirgeyebileceğiniz İşte O Site…

Fotoğrafların boyutlarını daha düşük seviyelere getirmekle ilgili artık bir çoğumuz bu konuda iyiyiz. Ancak telefonlarda oldukça fazla yer kaplayan videoların boyutlarını daha düşük boyutlara getirecek bir site söylesek ? Videoları Daha Düşük Boyutlara İndirgeyebileceğiniz İşte O Site…

Fotoğraf ve videoların boyutları aynı olmadığı gibi fotoğrafların yanı sıra videoları sosyal ağlarda paylaşırken de biraz sıkıntılı olabiliyor. Üzerine bir de internet hızınız düşükse video yükleme işlemi tam bir işkenceye dönüşebiliyor. Kapwing.com’un çözümlerinden olan Online Video Resizer, bu konuda hayatınızı kolaylaştıracak bir işleve sahip.

Videoları Daha Düşük Boyutlara İndirgeyeceğiniz Bir Site: Kapwing.com

Yazılımcı Julia Enthoven ve Eric Lu’nun birlikte kurduğu, odağı video üzerine olan Kapwing.com’un araçlarından olan Online Video Resizer, yalnızca üç tık yaparak videoları kolay bir şekilde tekrar boyutlandırmanızı sağlıyor. Hemen bunu nasıl yapabileceğinizi açıklayalım:

Öncelikle boyutunu ayarlamak istediğiniz videoyu kütüphanenizden ya da URL bağlantısını girerek yükleyin. Sonrasında karşınıza Facebook, YouTube, Instagram, Twitter ve Snapchat boyutlarını getiren Kapwing, arka plan rengini de ister beyaz ister siyah olarak belirlemenizi sağlıyor.

SİTEYE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.