Yedekleme Sistemi
Donanım 138 views 0

Veri Yedekleme Sistemi Nedir?

Veri yedeklemesi oldukça önemli bir konudur. Ancak son zamanda yaşanan saldırıların sıklaşması ile bu konu daha da önemli bir hale gelmiştir. Saldırılardan korunmak için aslında yapabilecekleriniz oldukça basittir. Eset Antivirüs programı ve güvenlik duvarı (firewall)  kullanmak (Satın almak için Parma Bilişim ile iletişime geçebilirsiniz). Ancak henüz kullanmayan ve kullanmamakta ısrarcı olan kullanıcılara şunu önermekteyiz. Verilerinizin yedeklemesini bilgisayarınızda veya sunucularınızda yedeklemek her zaman yeterli olmayabiliyor. Bu nedenle sizlere şiddetle Yedekleme Sistemi sahibi olmanızı öneriyoruz.

Shadow Protect Yedekleme Sistemi İle Sıfır Risk!

Güvenilir şekilde saklanan veriler, bilgisayar ya da sunucuların disk üzerindeki arızaları, uygulama hataları, virüs bulaşması, veri dosyalarının kaybolması ya da tamamen kullanıcı hatalı arızaların oluşması durumunda bu tür veri yedekleme sistemleri tarafından korunur.

Yedekleme Sistemi ihtiyacınızı ücretli veya ücretsiz şeklide sağlayabilirsiniz. Ancak web sitesi üzerinden indirdiğiniz programlar ne kadar güvenli bunun için kesin bir şey söyleyemiyoruz. Parma Bilişim olarak sizler için en iyisini düşüyoruz. Bu nedenle Shadow Protect programını tavsiye ediyoruz. Yüzlerce müşterimiz gibi sizde eminiz ki memnun olacaksınız.

Ödüllü StorageCraft® ShadowProtect® SPX, sanal ve fiziki makinelerde Windows ve Linux sistemleri için yedekleme ve felaket kurtarma, veri koruma ve yönetilen sistem geçişi sunar.

Bilgisayarlarınız yedeklemelerini düzenli olarak takip ediyor, en ufak bir sorunda kısa süre içerisinde çözüme ulaştırarak sizleri mağdur etmekten kaçınıyoruz.

Sizde firmanızda fazlasıyla veri bulunduruyor ve hala yedekleme sistemi kullanmıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….
Email: info@parmabilisim.com.tr
Telefon: 0216 661 15 76