Donanım 145 views 0

Veri Kurtarma Hizmetleri

Veri kurtarma

Günümüzde bilgisayar kullanımı oldukça yaygın bir icat olarak biliniyor. Aynı zamanda bilgisayar terimleri içerisinde Harddisk, bellek, hafıza, yedek, veri gibi araçların veya hizmetlerin arızalanma gibi durumlarında bazı kayıplar ortaya çıkabilir. Parma Bilişim olarak bu gibi arızalardan kaynaklı veri kayıplarına neden olacak tüm sorun veya problemlerde yanınızda olan bir anlayışı benimsemektedir. Buna göre bir bilgisayarın şirket içerisindeki bir personel tarafından kullanılması ya da bireysel bir kişinin kullandığı bilgisayarın içerisinde bulunan tüm önemli bilgiler Harddisk denilen bir parça sayesinde depolanmaktadır. Veri kurtarma işlemi bilgisayarların yedeklerinin alınmadan formatlanması ya da Harddisk arızası gibi durumlarda kişiyi ya da kurumsal firmayı ilgilendiren önemli bilgilerin kaybolması kişiyi ya da şirketi zor duruma sokacaktır. Ancak bizler bu gibi sorunlarda yanınızda olarak tüm verilerinizi kurtarmak adına özenle seçilmiş teknik personellere, lisanslı programlara ve profesyonelce bir yaklaşım sergilemek kaydıyla bu tarz sorunlarınızda yanınızda olmaktayız.

Firmamızın Veri Kurtarmada Başarı Oranı!

Bilgisayar veya benzeri veri depolama için Harddisk benzeri parçaların arızalanmasında veya olası bir veri kayıplarında firmamız başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bugün herhangi bir şirketin bir diski tarafımıza getirmesi ve bu diskin içerisinde önemli bilgilerimiz var mutlaka kurtarmamız gerekiyor demeleri durumunda itina ile bu işin üstesinden gelebilmekteyiz. Veri kurtarma işlemi için Harddisk içinin açılması gerekebilir. Ancak bu işlem gözle görülmeyecek tozların içi açılan Hard DİSK’e yapışması demek verilerin kurtarılabilir olmasına rağmen toz sebebiyle daha da zorluk çıkarabilir. Bizler bunun için özel laboratuvarlarda işlem yapmaktayız.

Parma Bilişim Veri Kurtarma

Firmamız uzun yıllardır veri kurtarma alanında kaliteli hizmetler sunmaktadır. Birçok şirket, firma ya da bireysel kişilerin bozulan Harddisk, flash bellek, SSD Disk içerisinde kişilerin verilerine ulaşamadığı zamanlarda biz devreye girerek bu problemleri ortada kaldırmaktayız. Veri kurtarma özenli çalışma ve bilgili teknik kadro isteyen bir anlayışla profesyonel başarı elde etmektedir.  Bu sebeple diğer firmalara oranla başarımız her daim üst seviyede tutulmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimiz yaptığımız hizmetlerden oldukça memnun olduklarını sürekli olarak dile getirmektedirler.

 

Parma Bilişim