Uzaktan Destek Hizmeti
Kurumsal Bakım 140 views 0

Uzaktan Destek Hizmeti

Öncelikle Uzaktan Destek Hizmeti indirilen uygulamalar (alpemix, teamviewer) ile karşı firmanın bilgisayar veya notebook cihazlarına bağlanarak anında müdahale etmektir. Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden uzaktan erişim yoluyla sağlanır.   Günümüzde artık gittikçe yaygınlaşan uzaktan bağlantı ve uzaktan destek hizmetini Parma Bilişim sizler için sağlamaktadır.

Parma Bilişim Uzaktan Destek Hizmeti

Online Destek hizmetimiz, Müşteriye daha pratik hizmet verme şeklidir. Müşterinin anlık hizmet ihtiyacında gerekli işlevsel yazılım aracılığıyla müşteri bilgisayarına erişip sorun uzman personelimiz ile çözülmektedir. Bu yöntem zaman kaybının yaşanmamasına olanak sağlamaktadır.

Uzaktan destek hizmeti sağlamamızda ki amaç ise: müşterilerimizin karşılaştıkları sorunları anında çözebilmek adına Parma Bilişim bünyesinde yetkilendirilen uzman personellerin işlemi kısa sürede yapmasını sağlamaktır. Uzaktan Destek Hizmetini aşağıdaki programlar aracılığı ile uzmanlar çalışmaları gerçekleştirirken onları gözlemleyebilirsiniz. Yani bağlanılan cihazın karşısında sanki oturuyor-muşçasına uzaktan destek veriyoruz.

Uzaktan bağlantı sağladığımız programlar, tam korumalı güvenli bir şifreleme ile çalışır. Her girişte müşteriye özel bir ID ve şifre oluşturarak bağlantının güvenle gerçekleşmesini sağlar. Uygulamayı indirdiğinizde dilerseniz bağlantıyı sağladıktan sonra silebilirsiniz. Ancak silmemeniz durumunda hiçbir sorun oluşmayacağını temin ederiz.

Kullanılan programlar arasında kurmanızı tavsiye ettiğimiz program ise; Alpemix’ir. Çünkü Alpemix ‘de süre sınırı yoktur.

Alpemix indirmek için tıklayınız.

TeamViewer indirmek için tıklayınız.

7/24 destek alabileceğiniz uzaktan destek hizmeti alınması gereken durumlar da bizimle iletişime geçebilirsiniz.