USB 3.2
Donanım 98 views 0

Promoter Group,Bu Defa USB 3.2 İle Karşımıza Çıktı!

Promoter Group,Bu Defa USB 3.2 İle Karşımıza Çıktı!

USB Type-C formu ile tanıdığımız, ardından USB 3.1 ‘i sunmuş ve bütün dikkati üzerine çekmişti. Ancak o zamanlar hayranlıkla kullandığımız 10 Gbps veri yükü taşıyabilen USB 3.1 bugünden itibaren yeni ürünü tanıtmasının ardından unutulacağı görünüyor. Promoter Group, bu defa USB’nin yeni hali olan USB 3.2 ile karşımıza çıktı. Peki bu yeni ürünün bir önceki USB 3.1 ‘e göre ne gibi yenilikleri var?

UBS 3.2 çoklu hat desteği verecek!

  Ürüne şimdiden USB Type-C ile beraber yapılmış en büyük devrim gözüyle bakılıyor. AppleMicrosoftHPIntel ve daha birçok marka ile ortak çalışan Promoter Group başkanı Brad Saunders yaptığı açıklama ile USB 3.2’ye değindi.

USB 3.2, USB 3.1’den yaklaşık iki kat daha hızlı. Üstelik saniyede 2 GB veri taşıyabilen yeni ürün, USB Type-C formunda olacak. Promoter Group, henüz teknik özelliklerinden detaylı olarak bahsetmiş değil. Ancak bir çok özelliği olacağını anlıyorsunuzdur. Firmanın USB Developer Day 2017 etkinliğinde tüm özelliklerinin sergilenmesi bekleniyor. E ne diyelim sabırsızlıkla bekliyoruz.

 Sizce yeni bağlantı ne gibi avantajlar sağlayacak?

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….
Email: info@parmabilisim.com.tr
Telefon: 0216 661 15 76