Güvenlik 66 views 0

Trend Micro Güvenlik Açıklarını Önlemede Başarı Sağladı.

Trend Micro, 2017’de güvenlik açıklarını görüntülemede yüzde 100 başarı sağladı.

NSS, siber güvenlik çözümleri sunan firmaları karşılaştırırken, kritik bir alan olan kaçakları belirleme oranlarını dikkate alıyor. Yüzde 100 kaçak belirleme oranıyla güvenlik açığı görüntüleme quadrantı’nın en üstünde yer alıyor. NSS Labs sonuçları, Trend Micro’nun çözümlerini, müşterilerinin kritik verilerini güvende tutacak. Ağlarda içeriye doğru, dışarıya doğru ya da yatay hareket eden tehditleri tespit edecek şekilde koruma sağladığını kanıtlıyor.

NSS Labs, Trend Micro ‘nun Başarısı Hakkında Şunları Söyledi:

NSS Labs, Inc. CEO’su Vikram Phatak, laboratuvarlarının her yıl açıkladığı performans sonuçlarına göre. Trend Micro’nun false pozitiflik oranının yüzde 1.32’den binde 12’ye düşmesi söylüyor. Şöyle devam ediyor, yüzde 99.99 güvenlik etkinlik oranı yakalamasının neredeyse mükemmel olduğunu söylüyor.  Phatak, “Herkesin güvenlik açığı görüntüleme çözümü konuştuğu bir dönemde Trend Micro’nun Deep Discovery ürününün kısa listede olmaması düşünülemez.” açıklamasında bulunuyor.

Sahip olduğu katmanlı güvenlik yaklaşımı bulunuyor. Özellikle de Deep Discovery Inspector™, devamlı olarak etkinliği geliştiriyor ve toplam mülkiyet maliyetini de önemli ölçüde düşürüyor. Geçtiğimiz birkaç yılda harcamalar, korunan Mbps başına 240 dolardan ortalama 40 doların altına düştü.

Entegre gelişmiş tehdit korunmasına yönelik olan en son reçetede iki vazgeçilmez bileşen var: Deep Discovery ile TippingPoint Yeni Nesil İzinsiz Giriş Önleme Sistemi. İkisi birlikte kritik veri, uygulama ve altyapıları uç noktalardan veri merkezleri ve ağlardan gelen bilinen, bilinmeyen ve gizli saldırılara karşı koruyor.