Powerline Adaptörler
Donanım 88 views 0

TP-Link’ten Yeni Powerline Adaptörler!

TP-Link, evlerde kablo çekmeden kablolu ya da kablosuz internet için kesin çözüm olan Powerline Adaptörler ailesini daha da büyüttü. Altı yeni model powerline adaptörü (PLC) duyuran şirket, her ihtiyaca ve bütçeye uygun çok sayıda Powerline Adaptör modeliyle tüketicilere tercih seçeneği oluşturuyor.

Başta katlı evler olmak üzere kalın duvar,evin yapısı gibi nedenlerle WiFi sinyallerinin her noktaya ulaşmasında sorun olan ev ve ofisler için kesin çözüm olan powerline adaptörler. Bina içindeki elektrik hattını aynı anda internet hattı haline getirmeyi sağlıyor. Bu şekilde kırıp dökmeden, kablo çekmeden elektrik prizi olan her yerde internette sağlanmış oluyor. Özellikle katlı yapılarda kesin çözüm olan powerline adaptörler, her yere rahatlıkla taşınabildikleri için kiracılar için de en uygun ağ çözümüdür. Bu nedenleriyle Avrupa pazarında en çok satılan ağ ürün grupları arasında yer alır.Kablolu ve kablosuz bağlantı seçeneklerine sahiplerdir.

TP-Link, elektrik hattını internet ağı olarak kullanan Powerline Adaptörler ailesine yeni modeller ekledi!

Her ürün grubunda tüketiciye geniş model seçeneği sunan TP-Linkin yeni powerline modelleri, daha yüksek bağlantı hızı ve yeni nesil teknolojilerine sahip. Yeni modellerden biri olan TL-PA7010PKit, sadece kablolu olarak internete bağlanmak ve yüksek hız isteyenlere yönelik bir ürün. HomePlug AV2 uyumlu olan bu model, 1000Mbps bağlantı hızına ulaşarak ister online oyun oynayın. İster 4K/HD/3D video, yüksek hız gerektiren her tür uygulama için ideal ağ genişletme çözümü. Üzerinde yer alan Gigabit girişine akıllı TV, oyun konsolu gibi cihazlar bağlanarak internet ağına bağlanabiliyor. Farklı ve şık tasarıma sahip olan bu modelin üzerinde bir de priz yer alıyor. Böylece evde adaptörün kapladığı prizin yerine bir priz sunulmuş oluyor.

Ürün, Güç Tasarruf Modu sayesinde yüzde 85’e varan oranda enerji tasarrufu sağlıyor. Bu model ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan ikinci yeni modelde ise. TL-PA7020P Kit’in ise üzerinde iki adet Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Böylece aynı anda iki cihaz kablo ile ağa bağlanabiliyor.

Sadece kablo ile baplantı olanağı sunan diğer yeni PLC modeli ise TL-PA9020 Kit 2000Mbps gibi yüksek hız ve daha düzenli bağlantı keyfi sağlıyor. Üzerinde iki adet Gigabit girişi olan ürüne akıllı TV,oyun konsolu gibi cihazlar bağlanabiliyor. Yapılandırma gerektirmeden tak-çalıştır mantığı ile çalışan ürün Güç Tasarruf Modu sayesinde %80 enerji tasarrufu sağlayan modellerdendir.

Daha fazla bilgi ve ürüne ulaşmak için bize yazabilirsiniz.