TP-LINK NC250
Kamera 90 views 0

TP-LINK NC250 İle Ev ve Ofisiniz Daima Güvende!

Tp-Link bildiğiniz gibi kamera ve güvenlik sistemleri üzerine işler yapan ve alanında en iyi olan firmalardan biridir. Parma Bilişim olarak sizlere en iyi hizmeti en iyi ürünlerle sağlıyoruz. Bu nedenle Tp-Link ile birlikte çalışarak kaliteli ürünleri sizler için sağlıyoruz. Bu makalemizde Tp-Lınk ‘in en iyi ürünlerinden biri olan TP-LINK NC250 Bulut Kamera’dan sizlere bahsedeceğiz.

Tp-Link‘in yeni ‘Bulut Kamerası’  TP-LINK NC250, kaliteli görüntüleri hem gece hem de gündüz çekim yapabiliyor. Güçlü WiFi özellikleri ile ev ve ofislerdeki güvenlik sorunları için çözüm kaynağı oluyor. Ayrıca bulut destekli TP Camera uygulaması ile görüntüleri istediğiniz zaman akıllı telefondan izleyebiliyorsunuz.

Gün geçtikçe kullanımı artan IP kameralara bir yenisin daha ekleyen Tp-Link NC250 model kamera ile hem gece hem de gündüz çekim yapabiliyor. Bu sayede elde edilen görüntüler daima izlenebiliyor.

Güvenliğin yanı sıra çocuk-bebek denetimi, yaşlı bakımı ve evcil hayvanların izlenmesi gibi nedenlerle de kullanılıyor.  Bu sebepten dolayı kesintisiz ve kaliteli görüntü kullanıcılar tarafından elde edilmek isteniyor.  TP-LINK NC250 bu gereksinimleri karşılayabilen bir kamera olma özelliğindedir. Gece görüş özelliğinin önemli olması ve kaliteli HD görüntü sağlaması belki de en önemli konulardan biri.  NC250 24 saat görüntüleme ve 720piksel HD görüntü sunuyor. Üstelik diğer bir önemli özelliğinden bahsetmek gerekirse H.264 sıkıştırma özelliği ile kaliteli görüntü ve videoları en az bant genişliği kullanarak kaydedip,gönderiyor.

TP-LINK NC250 Karanlıkta Bile 18 m Kadar İzleme Yapabiliyor!

Bulut destekli olan kamera internet bağlantısı olan her yerde görüntüleri izlemeyi, video kaydetmeyi sağlıyor. Gece görüş teknoloji ise hava karardığında otomatik olarak gece görüşüne geçiyor. Üstelik 18 m kadar izleme yapabiliyor. Gece/gündüz hareket ya da ses algıladığı an otomatik olarak e-posta adresinize uyarı maili göndererek evinizin ve ofisiniz güvenliğini sağlıyor.

300 Mbps kadar kablosuz hız desteği olan kamera aynı zamanda WiFi menzil genişletici işlevine de sahip. Kurulduğu yerde WiFi siyali tekrarlayarak evin/ofisin diğer noktalarına ulaştıran NC250 ile hızlı, kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz.

Her yere kolaylıkla monte edilebilen kameranın kurulumu ise oldukça basit. WPS tuşuna basarak ağa bağlanan kamerayı TP-LINK‘in ücretsiz uygulaması olan TP Camera ile akıllı telefonlara indirerek kolayca kurmak ve kullanmak mümkün.

Bu kadar çok özelliğe sahip olan TP-LINK NC250 kameranın tavsiye edilen satış fiyatı ise 94,4 USD(KDV DAHİL) diyebiliriz.

Estetik,kullanışlı,güvenli,kaliteli ve daha bir çok özelliği bulunan TP-LINK NC250’ye sahip olmak istiyorsanız bize ulaşın.  Parma Bilişim olarak uzman kadromuz ile güvenliğinizi kaliteli ürünlerle sağlayalım.