Sophos Cyberoam Firewall
Güvenlik 741 views 0

Sophos Cyberoam Firewall İle Yapabilecekleriniz Nelerdir?

Sophos Cyberoam Firewall , UTM araçları yelpazesi, merkezi yönetim araçları, merkezi kayıt ve raporlama çözümleri, özel SSL VPN araçları ve uç nokta veri koruma çözümüyle geniş kapsamlı perimetre ve uç nokta koruması sunmaktadır.

Sophos Cyberoam Firewall Özellikleri

Ağ Güvenliği;

Genişletilebilir güvenlik mimarisine sahip Cyberoam Firewall, çok çekirdekli işlemcileri ile güvenlik ve daha hızlı iş üretimi sağlamaktadır. Bunun yanında Güvenlik Duvarı, Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Filtreleme, VPN, İzinsiz Giriş Önleme Sistemi, Layer 7 Görülebilirlik & Kontrol, Bant Genişliği Yönetimi, Çoklu Link Yönetimi gibi birçok güvenlik özelliğini tek bir platformda birleştirmek mümkün.

Kayıt & Raporlama;

Sophos Cyberoam iView yüksek güvenlik, yasal uyumluluk ve veri gizliliği alanlarında tüm kayıtların tutulması ve raporlanmasını sağlamaktadır. Farklı şubelerde ki katırların çoklu cihazlarla yönetime ve raporlanması tek bir kumanda alanıyla daha güvenli ve kolay kullanım olanağı sunmaktadır.

Merkezi Yönetim;

Sophos Cyberoam Merkezi Konsol (CCC) kontrol özellikleri ve merkezi yönetimiyle farklı lokasyonda ki dağınık ağlar dahilinde karma tehditlere karşı koordineli savunma sağlamaktadır. İşletme çapında kurumsal İnternet politikasını uygulanmasına olanak sağlamasının yanında yüksek verimlilik ve güvenlik sağlar.

Uç Nokta Veri Koruması;

Sophos Cyberoam Uç Nokta Veri Koruması ilke güdümlü veri koruması ve varlık yönetimi ile daha yüksek güvenlik sunmaktadır. Veri koruma ve şifreleme, cihaz yönetimi, uygulama denetimi ve varlık yönetimini içeren tam bir modül setiyle veri kaybını engellemekte ve güvenlik, personel verimliliği ve IT varlıklarının yönetiminde etkinlik hususlarında kuruluş çapındaki çabaları desteklemektedir.

Cihaz, lisans, kurulum ve destek ihtiyaçlarınız için info@parmabilisim.com.tr üzerinden teklif alabilirsiniz.