seo
İnternet 178 views 0

SEO NEDİR? KAÇ BAŞLIĞA AYRILIR?SEO HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER!!

SEO HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

SEO zor ancak değerli bir çalışmadır. Diğer çalışmaların hiçbirisi insanların ne istediğini ve ne aradığını göstermez. Fakat bu çalışmalar grubu bunların hepsini sunar. Bunun anlamı; e-posta üzerinden gelen trafik değerlerinin yanında en çok artışı sağlayan değerin aramalardan gelen trafik olmasıdır. Bunların dönüşüme uğraması ise çalışmalarınızla ortaya koyduğunuz yaklaşımlarla belli olur.

SEO basit bir şekilde sizin sorunuzu ön plana çıkaran çalışmalar bütünüdür.

çalışmalar

SEO NEDİR ?

SEO (Search Engine Optimization) kısaltılmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemeleridir. Türkçe’de arama motoru optimizasyon demektir. SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir.

 SEO’NUN AMACI NEDİR ?

Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç; web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sırada çıkması ve site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır.

SEO KAÇ BAŞLIĞA AYRILIR ?

Site içi ve site dışı olmak üzere ikiye ayrılır.

  1. Site içi SEO: Bir siteye mega,tag,kod,keyword gibi taktikler uygulanarak web sitelerinin arasında üst sıralara çıkartılmasıdır.
  2. Site dışı SEO: Mevcut web sitenize dışarıdan verdiğiniz destektir.

SEO danışmanlığı almanın işletmeniz için önemli ve gerekli olan bir konu olduğunu belirtmek isteriz. SEO hizmetini firmamız uygun fiyatlar ile sağlamaktadır. Daha fazla bilgi ve teklif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo-transparan