SendPulse
İnternet 112 views 0

SendPulse E-Posta Servis Sağlayıcısı Türkiye’de!!

Merkezi New York olan, ABD,Rusya,Ukrayna ve Brezilya‘da da ofisleri bulunan yapay zeka destekli e-posta pazarlama servis sağlayıcısı olan SendPulse artık Türkiye‘de hizmet veriyor.

SendPulse ,yapay zeka teknolojisi ile otomatik olarak e-postaların açılma oranını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı oluyor.

Peki ortalama açılma oranı artışı neye olanak sağlıyor? Kullanıcı geçmişi,kayıtların sayısına ve müşterinin sektörüne bağlı olarak %50 ve bazen de daha fazla yapılmasına olanak sağlıyor.

Firmanın CEO‘su Constantine Rozenshtraus yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Türkiye, için kilit Rusya,Brezilya ve Türkiye gibi piyasalar üzerinde yoğunlaşıyoruz ve yakında Meksika ve Çin’e girmeyi planlıyoruz.” dedi.

Bu tür pazarlar üzerinde çalışmak için derin bir bilgiye sahip olunduğunu ve Türkiye‘de de diğer ülkelerde olduğu gibi hızlı bir şekilde bilinen bir firma olacağımız inancına sahibiz,dedi.

SendPulse ‘de Yerel Destek Ekibi ve Yerel Dil Desteği Mevcut!

Firma MaiLTo‘yu bünyesine katarak Türkiye’de de faaliyete geçerek yerel destek ekibi ve yerel dil desteği vermeye başladı.

Pazarlama Müdürü Abdullah Karakullukçu ise şunları ekledi. “SendPulse’a katılmaktan dolayı heyecan içindeyiz. Bu platformda çeşitli testler tamamladıktan ve e-ticaret müşterileri için iyi sonuçlar gördükten sonra, dönüşüm sayısında önemli artış elde ettik’ diye ekliyor.

Türkiye’de şu anda İstanbul’da telefon,canlı sohbet ve e-posta da dahil olmak üzere yerel destek veriyor ve tüm yerel ödeme türlerini kabul ediyor.

SendPulse’nin Türkiye’ye gelmesi hakkında sizin düşünceleriniz neler ?

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….