Destek ve Bakım Hizmetleri
Kurumsal Bakım 291 views 0

Parma Bilişim Destek ve Bakım Hizmetleri

Parma Bilişim olarak 2007 yılından bugüne dek firmalar için Destek ve Bakım Hizmetleri yanında birçok bilişim alanında ihtiyaçlara yönelik hizmet sunmaktayız. Bu makalemizde sunmakta olduğumuz teknik destek hizmetleri bir arada toplayarak daha detaylı inceleme şansı yakalamanızı istedik. Aşağıda sizler için sunduğumuz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Destek ve Bakım Hizmetleri

Bakım Anlaşmaları;

Parma Bilişim olarak sizlere kurumsal bakım sözleşmesi süreci içerisinde belirli aralıklar halinde eksiklerin tamamlanarak, arızaların giderilmesi ve yeni çözümler üretmek için bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Anlaşmaya bağlı olarak verilen hizmet ile beraber veri güvenliğinizi, network ağınızı, yedekleme sistemlerinizi kontrol ediyor ve devamlığını sağlıyor. Tüm bilgisayar, fax cihazı, switcler, güvenlik duvarı, sunucular, yazılım ve donanım problemlerinize uzaktan veya anında müdahale ederek daha sağlıklı çalışmasına yol açar. Bakım periyotlarınız firmanızın ihtiyacına göre belirlenir ve bu kapsamda anlaşma yapılır.

Uzak Bağlantı ve Telefon Desteği Hizmetleri;

Bakım anlaşmasına bağlı olarak yaşanan teknik sorunlarınıza karşı 7/24 ulaşabileceğiniz uzaktan bağlantı ile destek verilmesidir. Bu sayede ise iş süreciniz hızlanarak, aksamaması amaçlanır.

Envanter ve Raporlama Hizmetleri;

İşletmenizde yer alan bilişim altyapısı ve envanter bilgilerini toplayarak sistemin takibini, raporlaması sağlanıyor. Bu sebeple mevcut olan kaynakların ve verilerin doğru olarak yönetilerek takip edilmesi amaçlanmaktadır.

Microsoft Lisanslama Hizmetleri;

Parma Bilişim birçok konuda olduğu gibi Microsoft lisanslama ürünlerinde de çözümsel sonuçlar üretmektedir. Microsoft’un sürekli gelişen ve yenilenen ürün seçeneklerini yakından takip ederek lisanslama çözümleri için sizlere en doğru seçimi yapmanızda yardımcı oluyoruz. İşletim sistemleri, Office uygulamaları, Office 365 satın alma ve kiralama ( oem, open, box ) seçeneklerle beraber müşterilerimize sunuyoruz. Microsoft kısmında en doğru tercihi yapmanızda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Proje Danışmanlık ve Kurulum hizmetleri;

Bu hizmet kapsamında anahtar teslim projeler ya da sistem alt yapılarının kurulması, sistem odası tasarımları taşınması ve düzenlenmesi gibi ihtiyaçlarınız analiz edilerek danışmanlık ve kurulum hizmeti verilir.

Yazıcı Kiralama Hizmetleri;

Müşterilerimizin ihtiyacınızı belirleyerek Sayfa başı Maliyet Anlaşması, Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama, Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik, Değişken Veri Basımı, Doküman Yönetimi, Doküman Yakalama ve Dağıtım, Çıktı Yönetimi, Ağ Cihaz Yönetimi, Uygulama Geliştirme gibi hizmetler vermektedir.

Cihaz, lisans, kurulum ve destek ihtiyaçlarınız içininfo@parmabilisim.com.tr üzerinden teklif alabilirsiniz.