Office 365 Özellikleri
Donanım 372 views 0

Office 365 Özellikleri Nelerdir?

Office 365 Özellikleri , Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize her yerden erişebileceğiniz, Office dokümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

Günlük veya kurumsal veri işlemleriniz için ofis uygulama ve programlama bizler için son derece önemlidir. Neredeyse elimiz ayağımız gibi. Bu nedenle Microsoft kullanıcıları için hem iş yerinde, hem evlerde hem de okulda kullanılabilir özelliklere sahip Office 365 sürümünü gerçekleştirdi.

Microsoft’un Office 365 ürünü sayesinde, sunucu donanım ve yazılım yatırım maliyetleri olmadan, kullanacağınız kişi kadar ödeyerek  Microsoft Exchange ™ , Microsoft Lync ™, Microsoft SharePoint ™ ve Office Web Apps hizmetlerini anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Dilerseniz Parma Bilişim olarak sizlere tüm geçiş ihtiyaçlarınız için Office 365 Kurulum hizmeti de sağlamaktayız.

Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Power Point, Access ve diğer yardımcı ofis uygulamalarını içeren Ofis 365 aslında bütün bir dokümantasyon kontrolü sağlayabiliyor.

Office 365 Nasıl Edinilir?

Her ürünlerinde olduğu Office 365 edinmeniz için öncelikli olarak bir Microsoft hesabınızın olması gerekiyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Office 365 okul, iş ve evler için kullanılabilir ancak aralarındaki fark kullanım ücreti. Beraberinde avantajları da farklılık gösterebiliyor.

Peki Office 365 Özellikleri İle  Ne Gibi Avantajlar Sağlarsınız?

Word, Excel, Power Point gibi tüm ofis uygulamalarını çevrim içi oluşturabilir ve ev-ofis idaresini Office 365 İle kontrol edebilirsiniz. Belki de en önemli özelliği Microsoft Office 365 tüm bu dokümanlarımızı veyahut güncellemelerinizi oldukça güvenli bir ortamda paylaşabilme imkanı sunuyor.

Office 365 özellikleri asla sınırlı değil. Hepimiz saatlerce güncelleme yapan bilgisayarlardan sıkılmışızdır. Ancak Office 365’in çalışma prensibi bu şeklide değil. Güncellemeleri tespit ederek sessizce güncelliyor. Bu sayede yazılım sürekli güncel bir şekilde sizlere sunuluyor.

Bilgisayarlarımızı her daim yanımızda bulundurmamamız ise ayrı bir sorun. Ancak çözümü elbette var. Office 365 mobil erişim avantajı ile mobil cihazlarla uyum içinde çalışarak her daim dokümanlara istediğiniz yerden erişim sağlayabiliyorsunuz.

Sizde eğer Microsoft’un bu önemli yazılımına sahip olarak tüm bu özelliklere sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek uygun fiyata Microsoft Office 365 sahibi olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….
Email: info@parmabilisim.com.tr
Telefon: 0216 661 15 76