Office 2019
İnternet 116 views 0

Office’in Yeni Sürümü Office 2019 ,Microsoft Tarafından Duyuruldu!

Microsoft Office‘in yeni sürümü ortaya çıktı. Yeni Office 2019 ‘un Office 365‘ten ibaret olduğunu düşünüyorsanız eğer çok şaşıracağınızı belirtmek isteriz.

Bildiğiniz gibi Microsoft geçmiş aylarda açıklamalarda bulunmuştu. Bunlardan biri de Office gereksinimlerinde bazı değişiklikler yapma kararıydı. Buna göre mevcut kalıcı Office ürünleri 2020‘den itibaren Office 365 hizmetlerine bağlanamayacaktı.

Office 2019 Ufukta Görünüyor!

Ancak Office 2019’un çıkarılacağının duyulmasıyla birlikte Microsoft‘un planları da tam olarak netleşmiş oldu. Microsoft henüz yeni Office’in işlevlerinden ve ne gibi geliştirmeler olduğundan bahsetmiş değil fakat 2018 yılının sonbaharından itibaren Office 2019’un herkese açılacağını duyurdu.  İnsider’lara yönelik ön izleme sürümünün ise ilkbaharda geleceğinin açıklamasını yaptı.

Çoğumuz Office’in geleceğinin Office 365’te olduğunu düşündüğünden, yeni bir Office’in duyurulması şaşırtıcı sayılabilir. Ancak anlaşılan, Microsoft bize para verip satın alabileceğimiz en az bir kalıcı Office lisansı daha sunmak istiyor. Office 365 bir hizmet olarak sürekli olarak güncellendiğinden ve yeni işlevler aldığından, mevcut ürünleri nasıl etkileyeceği de merak konusu.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….