Donanım 206 views 0

Nocable Kablosuz Powerbank İle Telefonları Şarj Etmek Oldukça Kolay!

Yeni Nocable Kablosuz Powerbank ile telefonunuzu şarj etmek için gereken tek şey telefonunuzu powerbank‘in üzerine yerleştirmek.  İşte Bu kadar Basit!

Apple’ın 2017 model iPhone’larda kablosuz ve hızlı şarj desteğinin var olduğunu açıkladı. Bununla birlikte aksesuar üreticilerinin yeni iPhone modellerine ‘özel’ pek çok yeni ürün üreteceğini tahmin ediyorduk. Bu aksesuarlardan belki de en faydalısı NOCABLE powerbank.

Nocable Kablosuz Powerbank 8,000mAh Batarya İle Defalarca Şarj Edebiliyor!

NOCABLE, adından da anlaşılacağı gibi akıllı telefon ve tabletleri kablosuz bir şekilde şarj edebilen, 8,000mAh bataryası ile cihazınızın pilini birden fazla kez doldurabilecek, Qi destekli tüm cihazlarda çalışan şık bir powerbank’tir.

NOCABLE’ın en önemli özelliği kablosuz şarjı desteklemesi olsa da dilerseniz telefonunuzu kablo kullanarak daha hızlı bir şekilde de şarj edebilirsiniz. NOCABLE biri kablosuz ikisi kablolu olmak üzere aynı anda 3 akıllı telefonu şarj edebilmektedir.

Oldukça işlevsel olan NOCABLE, sahip olduğu küçük LCD ekran sayesinde size kadar şarj ömrü hakkında bilgi verir. Dilerseniz şarjı bitmeye yaklaştığında telefonunuzu yerine NOCABLE’ı şarja takarak aynı anda hem telefonu hem powerbank’i şarj edebilirsiniz.