anakart
Donanım 766 views 0

Dünyanın En Güçlü MSI Anakart ‘ı Satışa Çıkıyor!

Dünyanın En Güçlü MSI Anakart ‘ı Satışa Çıkıyor!

Anakart üreticisi MSI, dünyanın en güçlü ana kartını tanıttı. Henüz kartın özellikleri hakkında detaylı bilgi verilmese de bu yeni anakart dünyanın en iyisi olacak gibi görünüyor. Özellikle bilgisayar oyuncularının sık sık duyduğu MSI firması, yeni anakart duyurdu. Z270 Godlike Gaming adını verdiği bu ana kartta bir çok yeni donanım olduğunu belirtti. Bu anakart daha önceki anakartlar da göremeyeceğimiz özellikleri de beraberinde getiriyor.

Z270 Godlike Gaming dünyada ilk kez Killer tarafından üretilen xTend teknolojisini kullanan anakart olacak. Henüz daha çıkışı gerçekleşmeden bu yeni anakart dünyanın en iyisi olmuş durumda. Bu anakartla birlikle ne iş yaparsanız yapın,ping sorunu yaşamamanız için bilgisayardaki trafik anakart tarafından özel olarak düzenlenecek.

Killer’in geliştirdiği xTend teknolojisiyle birlikte Killer E2500’de 1Gbps,Wi-Fi modülünde ise 867 Mbps‘e kadar potansiyel hız sunabiliyor.  Yeni çıkan anakartta tabikide bu işlev de bulunacak. Bunun yanı sıra dünyanın en hızlı USB çıkışı teknolojisi olan Asmedia ASM3142 USB 3.1 teknolojisinin de ana kartta bulunan özelliklerinden biri.

MSI

DÜNYANIN EN PAHALI ANAKART ‘I OLACAK!

Ana kartın üzerinde 4 adet PCI-E x16 yuvası bulunuyor. Bu özelliği ile dünyanın en yenilikçi kartı olarak karşımıza çıkıyor.Sürpriz olması nedeniyle MSI, henüz tüm özelliklerini açıklamıyor. Kısacası bu yeni çıkacak olan Godlike Gaming adındaki anakartın özellikleri saymakla bitmez. Son olarak eklemek isterim ki henüz MSI, fiyat konusunda bir açıklama yapmasa da tahmin edersiniz ki dünyanın en iyi kartıyla birlikte en pahalı ana kartı da olacaktır.