Microsoft Word
Donanım 114 views 0

Microsoft Word’den İki Önemli Yenilik

Microsoft Word’den İki Önemli Yenilik

Microsoft Word

Bir çok kullanıcının favori yazılımlarından biri olan Microsoft Word bu yenilikte bir çok imla ve dilbilgisi kontrol araçları ve kaynakça özelliği sergiliyor. Bu iki yenilik Editor VE Researcher ise mevcut olan özellikleri daha da geliştiriyor.

Öğrencilerin, yazarların ve editörlerin bilgisayardaki favori yazılımlarından biri olan , yıllardır birçok işlevsel imla ve dil bilgisi kontrol araçları ve kaynakça özellikleri kullanıcılarına sunuyor. Yazılımın yeni Editor ve Researcher araçları ise, bu anlamda mevcut özellikleri daha da geliştirmeyi başarıyor.

ÜYELİK HİZMETİ OFFİCE 365’E ÜYE OLANLAR İÇİN GEÇERLİ

Bu yeni araçlar Microsoft’un üyelik hizmeti Office 365e üye olanlar için geçerli olacaktır. Ancak Researcher aracı şu aralar kullanılsa da Editor aracının sonbaharda kullanıma gireceği açıklandı. Kısacası Editor’ü ancak sonbaharda kullanabileceğiz.

Editör Word’un imla kontrol yeteneklerinin daha gelişmiş hali olacak. Ancak Researcher ise araştırmanızı yazarken, dosyadan ayrılmaya gerek kalmadan araştırmayı zenginleştirmenizi sağlayacak bir özelliğe sahip.