Kurumsal Bakım Anlaşması
Kurumsal Bakım 131 views 0

Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal bakım anlaşması mesai saatleri içerisinde veya günün her saatinde bilgisayar çevre birimleri veya donanımı ile ilgili herhangi bir sıkıntı oluştuğunda. Bu sorunun oluşmaması için öncesinde müdahale edilip gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar. Yapılan anlaşmaya bağlı olarak çalışma saatleri değişiklik gösterebilir.

Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

İşletmenizde bulunan cihazların işlevsel çalışması, veri kaybı yaşamamanız. Yeni sürümlerin kontrolünün yapılması ve işletmenizin teknik çalışmasının devamlılığı için. Bilgisayar, monitör, laptop, sunucu, yazıcı, tarayıcı, gibi cihazların  sorun teşkil edebilecek sayıda olmasıyla kontrolünü sağlattırmak. Hızlı çözüm üretilmesi gereken zamanlarda anında müdahale edip veri kaybını önlemek için kurumsal bakım anlaşması yapılması gerekmektedir.  Bakım anlaşması şirketlerin isteğine bağlı olarak dilerseler ayda bir veya haftada bir olarak değişiklik gösterebilir.

Parma Bilişim Kurumsal Bakım Anlaşması

Parma Bilişim kurumsal bakım anlaşma sürecinde belirli periyotlarda eksiklerin tamamlanması arızaların giderilmesi ve yeni çözümler üretilmesi için bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bakım periyotları firma ihtiyacınıza göre anlaşma sağlanarak belirlenmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşmamızda Sizlere Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Parma Bilişim, Kurumsal Bakım anlaşması süresinde yerinde hizmet desteği, Belirli periyotlarda bakım, envanter takibi. Arızalı cihaz bulunması halinde arıza giderilmesi. Cihaza yerinde müdahele edilmediği taktirde yerine yedek cihaz bırakılıp onarım sağlanmaktadır. Yazılım ve donanım destekleri, Office uygulamaları, Linux ve iOS işletim sistemleri desteği verilmektedir.

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, monitör, yazıcılar, tarayıcılar, projeksiyon cihazlarınız, kamera cihazlarınız, gibi çevre birimlerinizin gerekli orijinal yedek parçaları sağlanmakta, gerekli programlarının kurulumu yapılmakta. Kurulan programların eğitim desteği verilmekte, ve anlaşma kapsamında sizin ihtiyaçlarınız belirlenerek ekleme ve çıkarma yapılabilmektedir.

Bakım Anlaşması yaptırmak için veya bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….
Email: info@parmabilisim.com.tr
Telefon: 0216 661 15 76