Donanım 83 views 0

HTC, Kasım’da Tanıtacağı U11 Plus Şeffaf Renk Seçeneği İle Gelebilir!

Tayvanlı akılı telefon üreticisi olan HTC, 2 Kasım’da tanıtacağını belirttiği U11 Plus ‘ı yarı şeffaf renk seçeneği ile sunabileceği konuşuyor. Diğer renk seçenekleri siyah ve gümüş olan model hakkında işte detaylar..

Elektronik cihaz üretimi yapan birçok firma müşterilerin cihazların içini görebilme seçeneği sunmanın kullanıcılar tarafından hoş karşılanabilir bir durum olabileceğini düşündüler.

HTC yeni modeli için bu trendi canlandırmayı düşünüyor. Sızıntılarıyla ünlü Evan Blass’ın yeni bir tweet’ine göre bu ihtimal dahilinde. Blass, şirketin HTC U11+ seçeneklerinden biri olarak yarı şeffaf kaplamaya sahip bir model sunabileceğini ortaya koymuş durumda. Blass, telefonun siyah, gümüş ve yarı şeffaf olarak sunulacağını iddia ediyor.

U11 Plus Bugün Tanıtılacak Mı?

Öte yandan HTC’nin HTC U11+ modelini ne zaman duyuracağı belli değil. Şirketin şu anda 2 Kasım‘da gerçekleştirmeyi planladığı bir etkinlik var ancak Blass bu lansmanda U11 Plus’ın değil orta sınıf HTC U11 Life‘ın tanıtılacağını söyledi. Sonrasında tweet’in silindiğini düşünürsek bu muhtemelen yanlış bir bilgiydi. Her ne olursa olsun birkaç gün içinde resmi detayların hepsini öğrenmemiz mümkün olacak.