HP Sprocket
Donanım 583 views 0

HP Sprocket Fotoğraf Yazıcısı Her An Yanınızda!

HP, son derece kullanışlı olan, pratik olarak her an her yerde fotoğraf baskısı almanızı sağlayabilecek HP Sprocket Fotoğraf Yazıcı‘sını piyasaya sürdü. Cihazın en belirgin özelliği ise cebinizde taşıyabileceğiniz kadar küçük olması.

HP, ürünün tanıtımını ünlü DJ’inde müzikleri eşliğinde Nişantaşı Nopa‘da gerçekleştirdi. Yaşanılan unutulmaz anların artık sadece online ortamda saklanmasına gerek duymamak için çıkarılan cep yazıcılar, Kullanıcılara cep telefonu veya tabletlerin bluetooth bağlantısı sayesinde her an fotoğraf basma olanağı sunuyor.

HP Sprocket ile arzu ettiğiniz fotoğrafları 5 x 7.6 cmlik boyutlarla anında basabilirsiniz. Sadece bununla kalmamakla beraber filtreler,çerçeveler,emojiler,metin ekler ve birbirinden renkli daha bir çok seçenek ile kişiselleştirebilirsiniz. Baskısı alınan fotoğraflar ise kağıdın yapışkanlı arka yüzü sayesinde arzu edilen her yerde süsleme ve dekorasyon amaçlı kullanılabilir.

HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede tanıtımda yaptığı konuşmada, “IDC sonuçlarına göre yüzde %33 pazar payı ile lider durumdayız. Bu başarıyı sürdürmek için farklı kitlelerin ihtiyaçlarına karşılık verecek değişik ürünleri piyasaya sunmaya devam ediyoruz” dedi.

Hp Sprocket Ürün Özellikleri

iOS ve Android  üzerinde ücretsiz olan HP Sprocket App, kullanıcıların akıllı telefon ve sosyal medya fotoğraflarını renkli çerçeveler, yazılar, çıkartmalar, filtreler ve daha fazlasıyla kolayca özelleştirmelerini sağlıyor.

• Sprocket ile 5 x 7.6 cm boyutlarında baskısı alınan fotoğraflar su geçirmez, lekelenmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır.  Üstelik, baskı kağıtlarının yapışkanlı arka yüzü sayesinde istenilen her obje fotoğraflarla süslenebilir.

• Kullanıcılar akıllı telefonları ve tabletleriyle hemen hemen her yere taşınabilir cep boyutundaki yazıcılara Bluetooth bağlantısı sayesinde bağlanabilir.

10 paket HP ZINK Fotoğraf Kağıdı ile birlikte gelen ürünün fiyatı ise 499 TL.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….