Home Max
Manşet 71 views 0

Google’dan Stereo Speaker: Home Max

Son zamanlarda bahsedilen söylentilere göre Google yeni yüksek teknolojiye sahip Home Max akıllı hoparlörü üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor.

Google, Home Max Üzerinde Çalışmalara Devam Ediyor

Google, Home’un daha büyük bir versiyonu olan ve stereo özellik taşıyan ‘Home Max’ ismini verdiği yeni bir speaker üzerinde çalışıyorlar.

Ancak cihazla ilgili henüz pek detay yok. Cihazın daha büyük ve Google Home zinciri içerisinde daha pahalı olacağı belirtiliyor. Cihaz, Sonos Play:3 gibi ürünlerle rekabet etmek üzere ‘premium’ tasarıma sahip olacak. Apple’ın kendi yüksek teknolojili akıllı speaker’ı olan ‘HomePod’un bu yıl sonuna doğru çıkması bekleniyor. Diğer bir somut bilgi ise Home ürünü üzerinde bariz bir ses kalitesi gelişimini sağlayacak olan stereo hoparlör özelliği olacağı yönünde.

Bu ay başlarında sızdırılan diğer bir cihaz ise bildiğiniz gibi daha küçük ebatlarda olan ‘Google Home Mini’ idi. Bu ürünlerden de anlaşılıyor ki Google, Home serisini diğer form faktörleri dahilinde genişletmeyi tasarlıyor. Bununla birlikte Home Mini’nin aksine, Home Max’in Google’ın önümüzdeki hafta düzenleyeceği Pixel 2 etkinliğinde duyurulup duyurulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….