Google Home
Manşet 93 views 0

Google Home ‘a Kullanışlı Yeni Özellik Eklendi.

Google Home’a bu defa küçük ama oldukça kullanışlı olan yeni bir özellik eklendi .Bu özellik ise hatırlatıcı işlev!

Dizileri kontrol etmek, satın almak ve arama yapmak gibi özellikleriyle ilk çıktığından beri çok kullanışlı. Hatırlatıcı notlar ayarlamak gibi daha küçük özellikler ise şu ana kadar Google‘ın akıllı hoparlörünün yapabildiği bir şey değildi.

Yeni özelliğe yakından bakacak olursak, bir çok çeşit hatırlatıcı ayarlayabiliyorsunuz, örneğin tekrar eden veya etmeyen hatırlatıcılar gibi. Ayrıca hangi hatırlatıcıların yaklaştığını kontrol edebilir ve silebilirsiniz ve bunlar eğer sesinizi kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakılabiliyor.

Google Home İçin Şu Anlık İngilizce Sürümü Mevcut.

Güzel şeylerden biri, Google Home’da ayarladığınız hatırlatıcılar hakkında diğer cihazlarınızda da bildirim alacak olmanız. Ayrıca eğer aynı Google Home’u birden fazla kişi kullanıyorsa da  hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz.

Özellik yeni dağıtıldığı için henüz sizin cihazınıza gelmemiş olabilir. Eğer cihazınızda yoksa merak etmeyin, kısa bir süre sonra gelecektir.

Konumla ilgili hatırlatıcılar ayarlamak henüz mümkün değil, ama bu zamanla değişecektir. Son olarak, özellik çok kullanıcılı ile çalışsa da an itibariyle sadece İngilizce sürümü mevcut.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçebilirsiniz..