İnternet 128 views 0

Firefox Portable İle Firefox Daima Sizinle!

Firefox Portable ile Firefox’un tüm ayarlarını yanınızda taşıyacak ve onu dilediğiniz bilgisayarda kurulum yapmadan kullanabileceksiniz. Sayesinde sık kullanılanlar, ana sayfanız, tarama geçmişiniz ve daha fazlasını USB belleğinizde yanınızda taşımanız artık mümkün.

Firefox Portable ‘i USB Çubuğunuzla Yanınızda Taşımak Çok Kolay!

Sekmeleriniz, otomatik güncelleme, entegre arama, gelişmiş gizlilik işlevleri, USB belleğinizde sizinle gelecek gelişmiş özelliklerden sadece bazıları. Taşınabilir yapısı sayesinde kuruluma ihtiyaç duymayan  USB belleğinize açmanız yeterli. Firefox Portable‘ı kaldırmak isterseniz, tek yapmanız gereken Firefox klasörünü USB belleğinizden silmek.

Firefox Portable İle Yapabilecekleriniz!

Mobil cihazlarınızda gelişmiş özelliklerden faydalanabilirsiniz. Kendi bilgisayarınız ile uzun süre internet ile uğraştığınızda kullandığınız Firefox’u tamamen kendinize göre ayarlarsınız. Kısayollar,sık kullanılanlar,anasayfa,geçmiş… gibi. Ancak farklı bir bilgisayara geçtiğinizde tüm bu alışkanlıklarınızdan ve kısayollarınızdan mahrum kalırsınız. Bu durumda yardıma portable yani taşınabilir programlar koşar.

Firefox Portable Buradan Tıklayarak İndirebilirsiniz