Fall Creators Update
Manşet 160 views 0

Fall Creators Update ,Şimdi Fast Ring’de!

Fall Creators Update , Fast Ring‘e girdi ve genel kullanıma açılmaya hazırlanıyor.

Microsoft‘un Windows 10 yapı 16299’ı Fast ring’e yayınlaması ardından sadece bir hafta geçmişti, ancak Fall Creators Update’in 17 Ekim’de gelecek olması, hazırlıkların hızlanması gerektiği anlamına geliyor. Bugün Microsoft, yapı 16299’un Slow ring’de bulunmasına rağmen, yapı 16299.15’i Fast ring’e yayınladı.

Fall Creators Update 17 Ekim’de Gelecek!

Ancak görünüşe bakılırsa, bu sürüm Windows 10  bilgisayarlar üzerindeki RTM yapısı olacak (Mobil sürüm feature2 üzerinde bulunuyor.  RTM de büyük ihtimalle yapı 15252 üzerine kurulacak). Bilgisayarların birikimli güncelleme alacağı gerçeği dışında, Xbox One’ın son iki Alpha ring yapıları da 16299 ismine sahipti, yani Microsoft sonbahara tüm platformlarında hazırlanıyor.

Microsoft şimdilik yeni birikimli güncelleme ile hangi yamaları yayınlayacağını açıklamadı. Bunun yerine şirket, yeni yapının birikimli güncellemelerle birlikte nasıl yayınlanacağını test ettiğini açıkladı.

Eğer Slow ring üyesiyseniz yakında bu güncellemeyi bire bir test edebilirsiniz, ayrıca Release Preview ring de yakında 16299’u tecrübe edebilecek.