Antivirüs Yazılımları
Donanım 202 views 0

Türkiye’de En Çok Tercih Edilen ESET, Antivirüs Yazılımları Yeniledi!

Antivirüs şirketleri sürekli gelişen teknoloji karşısında zararlı yazılımlardan kullanıcıları korumak için kendilerini yenilemeye devam ediyorlar. İşte ESET’in yenilenen Antivirüs Yazılımları

Siber dünyada zararlı yazılım sayısı 650 milyon adedi aştı. Sürekli gelişen yetenekleriyle cihazlarımızdaki bilgilerimize, fotoğraflarımıza, paramıza ulaşmaya çalışıyorlar. Tam 30 yıldır dijital saldırılarla mücadele eden antivirüs yazılım kuruluşu ESET, bu yoğun saldırılara cevap veren ve kötü niyetli davetsiz misafirlere kapıyı kapatan yeni bireysel yazılımlarını piyasaya sürdü. Üstelik çığır açan UEFI Koruması ve Akıllı Ev İzleyici özellikleriyle.

ESET, dijital sistemleri hedef alan virüs, truva atı, solucan, rootkit, botnet, oltalama teknikleri, casus yazılımlar ve şifre-fidye programları gibi kötü amaçlı yazılımlarla mücadele eden 2018 yazılımlarını, dijital güvenlik pazarına sunduğunu duyurdu.

Yenilenen Antivirüs Yazılımları ile UEFI Tarayıcı Sayesinde Yüksek Koruma!

ESET yeni sürümlerinde, mevcut onlarca çok katmanlı korumaya ek olarak siber mücadelede çığır açan iki yeni özellik ile kullanıcılarının güvenliğini daha da arttırıyor. Bu yeniliklerden ilki, UEFI bölümünün güvenliğini sağlayan UEFI Tarayıcı. UEFI, bilgisayar düğmesine bastığınızda.  Windows başlamadan hemen önce çalışıp sistemi ve çevre birimlerini çalışmaya hazır hale getiriyor ve  temel yazılım bölümü olarak biliniyor. Bu bölüm, bugüne dek korumasız bırakıldığı için siber suçlular açısından çok cazip bir saldırı hedefi olmaya başladı. UEFI bölümüne bulaşan kötü amaçlı yazılımlar, işletim sistemi tam olarak yeniden yüklense, yani makineye format atılsa bile sistemde kalmayı sürdürüyor. Makinenin kontrolünü sonsuza dek ele geçirebiliyor. UEFI Tarayıcısı, UEFI bölümünü kontrol ediyor ve herhangi bir şüpheli etkinlik kaydedildiğinde kullanıcıları uyarıyor.

ESET, Bilgisayarın Performansını Düşürmeden Koruyor!

Günümüzün dünyasında dijital güvenlik hayatı yavaşlatmamalı. ESET’in tüm yenilikleri ve diğer çok katmanlı koruma teknolojileri, bilgisayarların hızı üzerinde minimum etki yaratıyor. ESET, herkesçe bilinen yüksek performansın yanı sıra en üst düzeyde algılama, hız ve kolay kullanılabilirliği ile yeni sürümlerinde de sunuyor.

ESET’in Yenilikli ve Çok Katmanlı Koruma Teknolojilerinden Birine Sahip Olmak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!!!