Cyberoam Güvenlik
Donanım 174 views 0

Cyberoam Güvenlik Duvarı (Firewall)

Teknolojinin gelişmesiyle beraber iş gücümüz tam anlamıyla mobil hale geldi. Ağ kaynaklarına her zaman ve her yerde ulaşabilir olmak istiyoruz artık. Bu nedenle işletme ağlarına dışarodan bağlantılar gerçekleşebiliyor. Ancak unuttuğumuz bir nokta vardır ki dışarıdan bağlantılar her zaman güvenli olmayabiliyor. İşletmeniz için en iyi güvenliği sağlamak istiyorsanız sizlere Cyberoam Güvenlik Duvarı cihazını öneriyoruz. Çünkü Cyberoam Gelecek Nesil Güvenlik Duvarları (NGFW – Cyberoam Next-Generation Firewalls) işletmelere L2-L8 güvenlik katmanlarında eksiksiz bir şekilde eyleme geçirilebilir istihbarat ve kontrol sunmaktadır.

Parma Bilişim olarak müşterilerimiz için en iyisini istiyoruz. Bu nedenle referansımız olan DMZ Bilişim Teknolojileri firması ile ortak bir iş yürüterek Cyberoam cihazını sizler için temin ediyoruz. Ürüne her durumda kefil olabilmek adına cihazı önce kendi firmamız için kurulumunu gerçekleştirdik. Firmanız için en iyi güvenliği Cyberoam Güvenlik Duvarı sağlayabileceğinizin garantisini veriyoruz.

Şimdi sizlerle ürün özellikleri hakkında birkaç detay bilgi vermek istiyoruz.

Eyleme Geçirilebilir İstihbarat ve Kontrol

Cyberoam’un 8. İnsan Katmanı, işletmelere kaybettikleri güvenlik kontrollerini gerçel olarak 2. ve 7. Katmanlar arasında, beraber standart özel katman olarak davranarak iade etmektedir. L2 ve L7 Katmanları sırasınca Kullanıcı Kimliği’nin ilişkilendiilmesiyle, işletmeler L2-L8 katmanlarında güvenlik denetimleri yaparak kullanıcıyı ve ağ faaliyetlerini görünür hale getirebilirler..

Cyberoam Güvenlik İşletim Sistemi – CyberoamOS

Akıllı ve güçlü donanım yazılımına sahip olan Cyberoam Gelecek Nesil Güvenlik Duvarları, satıriçi uygulama teftişi ve kontrolü, websitesi filtreleme, HTTPS teftişi, İhlal Önleme Sistemi, VPN (Sanal Özel Ağ) (IPSec ve SSL) ve QoS/Bant genişliği yönetimi sunarak CyberoamOS işletim sistemi üzerinde temellenmiştir. Ek olarak Web Uygulaması Güvenlik Duvarı, Ağ Geçidi AntiVirüs’ü, Ağ Geçidi İstenmeyen Posta gibi güvenlik özellikleri de mevcuttur.

Yüksek Performans

Çoklu çekirdek platform üzerinden yüksek şifreleme hızı ve ağ donanımlarına sıkıca entegre olabilme özelliklerine sahip CyberoamOS işletim sistemi ve Cyberoam’un güçlü donanım uygulamalarıyla işletmelere yüksek performans sunulmaktadır.

Scalability

Yeni güvenlik özellikleri ve güvenlik güncellemelerini hızlı bir şekilde az bir çaba ile kullanılan araç-gereçleri değiştirmeden uygulayabilmenizi destekleyen Cyberoam’un Uzatılabilir Güvenlik Mimarisi büyük işletmelere geleceğe yönelik güvenlik sağlamaktadır. Ek olarak, işletmeler küme/AM’lere (aktarma merkezi mimarisine-HA-Hub Architecture) ek aygıt eklemelerine imkan sağlamaktadır.

Esneklik

FleXi Port (XP) güvenlik aygıtlarında bulunan FleXi Ports (Esnek Bağlantı Kapıları) aynı güvenlik aygıtlarına Bakır iletişim ağında 1G, Fiber iletişim ağında 10G port (bağlantı kapısı) sağlama yoluyla I/O (giriş/çıkış) yuvası ile esnek ağ bağlantısı sunarak, işletmelere uygulamak istedikleri yeni teknolojileri kolayca ve düşük maliyetle uygulamasını sağlayarak geleceğe hazır hale getirir.

Cyberoam Güvenlik Duvarı hakkında daha dazla bilgi veya satın alma işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….
Email: info@parmabilisim.com.tr
Telefon: 0216 661 15 76