Wraith Max
Donanım 442 views 0

Herkesin Beklediği Wraith Max Soğutucu Satışta!

AMD beğeni toplayan Wraith Max soğutucusunu piyasaya sürüyor!

AMD’nin büyük beğeni toplayan ve şimdiye kadar yalnızca Ryzen 1700X ve 1800X modelleriyle birlikte sunulan Wraith Max soğutucu. Gelen yoğun istek üzerine son kullanıcı satışına sunuluyor.  AMD’nin geliştirme katkılarıyla üretimi Cooler Master göre gerçekleştirilen soğutucu ayrıca tasarımı ayrıca de performansıyla fazla iddialı.

Wraith Max Oldukça Havalı Görünüşe Sahip!

AMD’nin kendi özel vidalama mekanizmasının etkisiyle kurulumu son derece basit olan soğutucu. Dairesel dizilimdeki RGB ışıklandırma sistemiyle saydam panelli kasalar için oldukça havalı bir görünüş sağlıyor. AMD’nin sadece yeni cins Ryzen işlemcileri yok.  AM4 soket yapısındaki tüm işlemcilere ilave olarak AM3+ ve FM2 desteğiyle geriye doğru dönük Fusion APU ve FX işlemcilerle de ahenkli olan soğutucu, popüler RGB teknolojileriyle entegre olabiliyor. Yani Asus Aura, Gigabyte Fusion ve Biostar Vivid gibi bambaşka yakma sistemleriyle düzenli bir şekilde çalışarak görsel atmosferi tamamlıyor.

Kendi kontrol yazılımıyla gelen soğutucu, büyük bir bakır tabana sahip. Termal pastası uygulanmış olarak gelen Wraith Max, bakır ısı borularına ek olarak çok sayıda alüminyum yaprakla desteklenmiş. 92mm çapındaki fanın 38dBA gürültü seviyesiyle nispeten gürültüsüz çalıştığı soğutucu, tasarımı itibariyle işlemci dışında VRM’leri de serinletebiliyor.

Piyasadaki en iyi stok soğutucu olan AMD Wraith Max, 59$’lık fiyatla çıkıyor. Bu fiyat itibariyle her kullanıcı için cazip bir seçenek olmayabilir oysa belirlenmiş bir kitlenin ilgisini çekeceği de anlaşılır.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….