CCTV Güvenlik
Donanım 217 views 0

CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri

CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri

CCTV Güvenlik kamera sistemleri günümüzde çok farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Örneklendirmek gerekirse, tesislerin çevrelerinin izlenmesi,site ve apartmanların izlenmesinden tutun da bebek izlemeye varana kadar pek çok alanda kullanılır.

Güvenlik kamera sistemleri uzmanlık isteyen bir iş olmasının yanında mutlaka profesyonel kişiler tarafından projelendirilip kurulumunun gerçekleştirilmesi gerekir. Parma Bilişim olarak işte tam da bu noktada size gerekli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Uzman kadromuz ve kurulumun ardından teknik destek ekimiz ile beraber her türlü güvenlik sistemini sizin için sağlıyoruz. Günümüzde bir çok firma 3. sınıf Çin malı kamera sistemlerinin satışını yapmaktadır. Bu tarz ürünler hem güvenliğinizi sağlamaz hem de paranızın heba olmasına neden olur. Bu nedenle 1.sınıf ürünler kullanarak hem güvenliğinizi sağlıyor hem de paranızın heba olmasını engelliyoruz.

Günümüzde artık bakıldığında kamera sistemleri için harcanan bedel aşağılara inmiş durumda. Bu nedenle fiyata göre değil doğru ürüne göre seçim yapılmalıdır.

Kamera sistemleri analog ve ip olmak üzere ikiye ayrılır. Gün geçtikçe analog sistemin yerini ip sistemler almış olsa da hala küçük çaplı ev ve işyerlerinde analog sistem kullanılmaya devam edilmektedir. Analog sistem ip sistemin fiyatlarına göre daha düşük fiyatlıdır. Zaten analog sistemin hala kullanılmasının tek nedeni budur.

Güvenlik kamera sistemlerinin en büyük özelliği ve bu kadar yoğun şekilde rağbet görmesinin nedeni, internetten açılabilmesi ve dünyanın neresinde olursanız olun rahatça açıp izlenebilir olmasıdır. Akıllı telefon kullanımı yoğunluğundan bu yana gerekli uygulamayı aracılığıyla rahatça izlenebilir olması en büyük kolaylıklarından biridir.

Güvenlik kamera sistemlerinin faydaları oldukça fazladır. Bunlardan bir diğeri ise DVR kayıt cihazları vasıtası ile uzun süreli kamera kayıtlarını saklayabilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemleri ile güvenliğiniz bir kat daha artacaktır. Sizde uygun fiyata,mükemmel işçilik ve uzman kadromuz aracılığıyla güvenlik kamera sistemine sahip olmak istiyorsanız,lütfen bize ulaşın.

Daha fazla bilgi için Parma Bilişim ile iletişime geçin….

Email: info@parmabilisim.com.tr
Telefon: 0216 661 15 76