Donanım 196 views 0

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması şirketler tarafından yapılması en mantıklı olan bir uygulama çeşididir. Teknolojik aletlerin hüküm sürdüğü bu günlerde iş akışını engellememek adına işini profesyonel olarak yapan kurumsal bakım anlaşması hizmeti veren başta Parma Bilişim olmak üzere sizlere mükemmel destek vermektedir. Bu anlaşma kapsamında büyük şirketler olmak üzere bilgisayarlarda ya da bilgisayar benzeri çalışan cihazlarda olası bir aksaklık durumunda anlaşma niteliklerine göre anında müdahale edilmektedir. Örneğin; üretim yapan bir firmanın can damarı niteliğini taşıyan Network cihazlarından en önemli olan Switch arıza konumuna geçtiği zaman tüm iş duracak, personeller yapacak iş bulamayacaklardır. Anında hızlı bir aksiyon almak adına Kurumsal Bakım Anlaşması bu gibi durumlarda devreye girer ve saatler içerisinde hızlı bir şekilde sorunu ortadan kaldırmak için arızalı cihazın yanına gelecektir. Aksi halde arızalanan bir Network cihazının teknik servis hizmeti veren bir bilgisayarcı ile yapılması demek beraberinde profesyonel bir destek almamak demek aynı zamanda iş akışının yavaşlayacağı, sorunun geç giderileceği ve hepsinden önemlisi ise her daim karşınıza çıkacak sorunlar dahilinde maliyetiniz de yüksek olacaktır.

Bilgisayar bakım anlaşması kapsamında karşılıklı olarak belirlenecek bazı maddelerin tercih sebebi olanları olarak işaretlenecek ve buna göre arıza durumlarında destek verilecektir. Bir şirket düşünüldüğünde yüzlerce personeli var ve bu personellerin tamamında bilgisayar sistemleri kullanımı olduğu var sayılır ise; Bir ya da bir kaçının bilgisayarının arızalanması demek tüm iş dağılımında aksaklılar meydana gelmesi demektir.

Çünkü bir kişiden çıkacak olan bir karara bilgisayarın arızalanmasından dolayı diğer kişiye aktarılamaz. Onun devamındaki kişilerde zincirleme iş akışının durmasına sebep olacaktır. Ancak Kurumsal Bakım Anlaşması Parma Bilişim aracılığı ile yapılırsa 7/24 sizlere destek vermek için hazır kıta bekleyecektir. Olası arıza durumlarında hızlı bir çözüm, daha ekonomik maliyet ve profesyonel çözümler için bizi tercih edebilirsiniz.

Bilgisayar bakım anlaşması kapsamında sadece arızalı cihazlarınıza değil, sizin için önemli bir yere sahip olan bilgisayar vb. ekipmanlarınızın bozulmaması, arızalanmaması için gerekli tüm bakımların yapılması gibi işlemlerde yanınızdayız.